ZACZNIJ BEZKARNIE ZARABIAĆ !

znajdź odpowiednią i atrakcyjną lokatę bankową która pozwoli Ci zarabiać pieniądze

W obecnej sytuacji rynkowej znalezienie na rynku lokaty, która pozwoli realnie zarabiać pieniądze, jest nie lada wyzwaniem.
Banki nadal obniżają oprocentowanie, średnio ofer
ują już mniej niż 2 proc w skali roku. Wszystko przez rekordowo niskie stopy procentowe. Korzystniejsze warunki znajdziesz teraz głównie w mniejszych bankach, które mają trudniejszy dostęp do taniego kapitału. Dzięki temu walcząc o klienta oferują mu wyższe oprocentowanie. Lokaty bankowe obok obligacji skarbu państwa są  uznawane za najbezpieczniejszą formą inwestycji a nasze środki są gwarantowane przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny). Ich założenie nie wymaga wysiłku ani wielkiej wiedzy.

Zapraszamy do skorzystania z promocja w Banku BGŻ OPTIMA. Według ranking portalu Bankier.pl  to lokata nr 1 na rynku . Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla Nowych Klientów otwierających Konto Indywidualne BGŻOptima łącząca wyjątkowo solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków - bez utraty naliczonych odsetek. Możesz ją w każdej chwili „bezkarnie” zerwać a wypracowane odsetki i tak trafią na Twoje konto.
  • gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty;
  • 3-miesięczny okres lokaty;
  • min. kwota lokaty - 1000 zł, maks. – 100 000 zł
Możesz bezkarnie zarobić nawet do 3,2 %  w skali roku nie wychodząc z domu. Jedyny co musisz zrobić to rozsiąść sie wygodnie w fotelu i nacisnąć ten link ZAŁÓŻ LOKATĘ TU.

Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz


Anonim 2017-05-22 16:06:18

:)

Anonim 2017-05-22 16:06:40

:)

Anonim 2017-05-24 14:24:09

bauman insurance agency ford car insurance

Anonim 2017-05-24 15:04:28

http://www.chambersburglibertydollar.com/ progressiveautoinsurance

Zapisz się do naszego newslettera

Jako pierwszy dowiedz się o najlepszych zniżkach na zakupy

Używamy ciasteczek. Korzystając z naszej strony akceptujesz nasza politykę prywatności.